Military

Number of items: 47

1870-1918. "Ferenc József-rend lovagkeresztje" karikán jelzett Au kitüntetés mellszalag nélkül, "V. Mayers Söhne - IN WIEN" gyártói jelzéssel, medalion hátlemeze zsanérral nyitható T:2 több zománchiba Hungary 1870-1918. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross" Au decoration hallmarked on ring, without ribbon, with "V. Mayers Söhne - IN WIEN" makers mark, back of the medallion can be opened C:XF several enamell errors NMK 207.
31244.

100 000 HUF
271,00
312,50

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2-,3 Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:VF,F  NMK 231.
31245.

1 200 HUF

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés sérült mellszalaggal, peremen gyártói jelzéssel T:2,2- ph. NMK 231., 295.
31246.

1 800 HUF

31247.

2 000 HUF

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 kopott Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration with modern ribbon C:XF worn NMK 275.
31248.

3 000 HUF

31249.

4 000 HUF

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn + 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error NMK 137., 310.
31250.

2 400 HUF

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF patina NMK 137.
31251.

1 600 HUF

31252.

6 000 HUF

31253.

1 000 HUF

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel + 1943. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül + Amerikai Egyesült Államok 1893. "Kolumbuszi Világkiállítás - Chicago" Br emlékérem modern szalagon T:2,2- ph. Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge + 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon + USA 1893. "World's Columbian Exposition - Chicago" Br commemorative medal with modern ribbon C:XF,VF edge error
31254.

3 000 HUF
10

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2  Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge C:XF  NMK 295.
31255.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF