https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 248

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
1
12604.

Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
0
 
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
1
12605.

Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.
1
12606.

Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1935 Tér és forma, építőművészeti havi folyóirat, 10. és 11. számai
1
12607.

1935 Tér és forma, építőművészeti havi folyóirat, 10. és 11. számai

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1935 Magyar Könyvbarátok Diáriuma. 1935. V. évf., 4. szám. Papírkötésben, gyűrött, hátul részben hiányos borítóval, de belül jó állapotban.
1
12608.

1935 Magyar Könyvbarátok Diáriuma. 1935. V. évf., 4. szám. Papírkötésben, gyűrött, hátul részben hiányos borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1936-1938 Vasárnapi Könyv - Simeretterjesztő folyóirat teljes és csonka évfolyama Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben, kissé kopott állapotban
1
12609.

1936-1938 Vasárnapi Könyv - Simeretterjesztő folyóirat teljes és csonka évfolyama Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben, kissé kopott állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1936 Tanu III-IV.száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecskemét, 1936, Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda Rt. Kiadói, szakadt, viseltes papírkötésben. Hankiss János (1893-1959) irodalomtörténész aláírásával.
1
12610.

1936 Tanu III-IV.száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecskemét, 1936, Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda Rt. Kiadói, szakadt, viseltes papírkötésben. Hankiss János (1893-1959) irodalomtörténész aláírásával.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1936 "Nach Wien- im Auto!" német nyelvű bécsi utazási prospektus, térképmelléklettel, 72 p.
1
12611.

1936 "Nach Wien- im Auto!" német nyelvű bécsi utazási prospektus, térképmelléklettel, 72 p.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1935/1936. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
1
12612.

1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1935/1936. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1936/1937. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
1
12613.

1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1936/1937. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1936 Magyarság folyóirat képes mellékletei, a teljes évfolyam egybekötve, egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
12614.

1936 Magyarság folyóirat képes mellékletei, a teljes évfolyam egybekötve, egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1937 Welta és Zeiss Ikon fényképezőgépek képes ismertető prospektusai, 2 db
1
12615.

cca 1937 Welta és Zeiss Ikon fényképezőgépek képes ismertető prospektusai, 2 db

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment