Printed Materials

Number of items: 248

cca 1930-40 Stühmer papírzacskó, jó állapotban, 2db, cca 24x12cm
12580.

1 400 HUF

1930-1934 Századok folyóírat 5 kötete. Szerk.: Dr. Domanovszky Sándor. LXIII-LXVIII évfolyamok. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, az egyik kötése sérült, az egyik címlapja hiányzik.
12581.

4 000 HUF

1930 Minerva IX. évfolyam. Szerk.: Thienemann Tivadar. Pécs, 1930, Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája. Kissé kopottas modern félvászon kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
12582.

2 000 HUF

1931 A villamos 17. évf. 9. lapszáma, számos érdekes írással
12583.

2 000 HUF

1931 A villamos 17. évf. 11. lapszáma, számos érdekes írással
12584.

2 000 HUF

1931 a Sipőcz-vándordíj 1931. évi mérkőzéseinek eredménye, nyomtatott eredménytábla, hátoldalán a győztes csapat fotójával
12585.

3 000 HUF

1931 Das Magazin Nr. 78, sok képpel
12586.

2 000 HUF

1932 Tér és forma, építőművészeti havi folyóirat,  5-6. száma, Balaton különszám
12587.

5 000 HUF

1932-1934 a Muskátli magyar kézimunka újság három lapszáma érdekes írásokkal, példányonkénti szabásminta melléklettel
12588.

2 800 HUF

1932 A Hajdúnánási Református Reálgimnázium értesítője az 1931-32. évről
12589.

1 400 HUF

12590.

100 HUF
0,27
0,31

1932 Az Országos magyar protestáns Diákszövetség alapszabályai, fedőborító hiányos, pp.:20, 15x11cm
12591.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF