https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 248

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards
1
12532.

cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
1
12533.

cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910-1920 Bérczi D. Sándor. Bp., Korvin-Testvérek-ny. Illusztrált papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, szakadt, kissé viseltes borítóval.
1
12534.

cca 1910-1920 Bérczi D. Sándor. Bp., Korvin-Testvérek-ny. Illusztrált papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, szakadt, kissé viseltes borítóval.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban /  Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
1
12535.

1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1910 Hoffherr és Schrantz Gazdasági gépek, gőzmozdonyok, gőzcséplőgépek katalógus. Bp., Hornyánszky. Papírkötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, a hátsó borító hiányzik.
1
12536.

1910 Hoffherr és Schrantz Gazdasági gépek, gőzmozdonyok, gőzcséplőgépek katalógus. Bp., Hornyánszky. Papírkötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, a hátsó borító hiányzik.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
27
 
dr. Felvinczi Takács Zoltán: A pápai Református Főiskola Br. Baldacci Antal-féle metszetgyűjteményének katalógusa. Bp., 1910, Franklin-Társulat nyomdája, 308 p. Átkötött modern műbőr kötés, az eredeti borítót a műbőrre ragasztották. Jó állapotban.
1
12537.

dr. Felvinczi Takács Zoltán: A pápai Református Főiskola Br. Baldacci Antal-féle metszetgyűjteményének katalógusa. Bp., 1910, Franklin-Társulat nyomdája, 308 p. Átkötött modern műbőr kötés, az eredeti borítót a műbőrre ragasztották. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1
12538.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1911 Klein, Schanzlin&Becker Wasser-Armaturen katalógus. Víz-szerelvény katalógus. Papírkötés, szövegközti illusztrációkkal.
1
12539.

1911 Klein, Schanzlin&Becker Wasser-Armaturen katalógus. Víz-szerelvény katalógus. Papírkötés, szövegközti illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1911 Wien (Bécs), Preis-Courant der Stahlwaren-Großhandlung P. Küll (ábrákkal illusztrált katalógus - acél eszközök, szerszámok, kések, stb.)
1
12540.

1911 Wien (Bécs), Preis-Courant der Stahlwaren-Großhandlung P. Küll (ábrákkal illusztrált katalógus - acél eszközök, szerszámok, kések, stb.)

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.
1
12541.

1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
1
12542.

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Lyka Károly(szerk.): Művészet, XII. évfolyam. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, átkötött egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a műmellékletek egy része hiányzik.
1
12543.

Lyka Károly(szerk.): Művészet, XII. évfolyam. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, átkötött egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a műmellékletek egy része hiányzik.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment