Number of items: 58

Vízhordó, kékfestéses kínai porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11131.

1 000 HUF

Porcelán kancsó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11132.

1 200 HUF

Kalapos hölgy, román porcelán figura, sérüléssel, m: 24 cm
11133.

1 400 HUF

Nagy méretű körtálca, kézzel festett, formaszámmal, hajszálrepedéssel, d:42 cm
11134.

1 200 HUF

Kisfiú kutyával, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
11135.

800 HUF

Virágmintás só- és borstartó, matricás, hibátlan, jelzés nélkül, 9x7x4 cm
11136.

1 000 HUF

Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm
11137.

1 000 HUF

Párocska, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, hibátlan, m:27 cm
11138.

3 000 HUF

Kínai porcelán oroszlán pár.  Jelzett. Hibátlan / Chinese lion pair. Chinaware, signed. 30x19 cm
11139.

10 000 HUF
11

Keleti motívummal díszített porcelán tényér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25 cm
11140.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF