Number of items: 58
1550920
11106
293
Zsolnay virágmintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 5 cm
1 200 HUF
1550836
11107
293
Zsolnay piros hiányos kávéskészlet, jelzett, kopásnyomokkal
1 800 HUF
1550892
11108
293
Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x8,58 cm
1521278
11110
293
Hollóházi virág mintás hiányos mokkás készlet, matricás, kopott
5 000 HUF
1497754
11111
293
4 000 HUF
1551755
11112
293
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
1 400 HUF
1551076
11113
293
Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x10 cm
1550694
11114
293
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, jelzett, hibátlan, 9x7,5x4 cm
1 200 HUF
1400673
11115
293
40000
40 000 HUF
1555578
11116
293
Drasche ülő női akt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:30 cm
4 000 HUF
1524741
11117
293
1 400 HUF
1527096
11118
293
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m