https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 154

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm,  nettó: 98 g
1
19145.

Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm, nettó: 98 g

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:32   cm, nettó: 203 g
1
19146.

Antik ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:32 cm, nettó: 203 g

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) húsvilla, jelzett, h: 26 cm,  nettó: 103 g
1
19147.

Ezüst(Ag) húsvilla, jelzett, h: 26 cm, nettó: 103 g

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) húsvilla, 2 db, jelzett, h: 24,5 és 20,5 cm, nettó: 168,8 g
1
19148.

Ezüst(Ag) húsvilla, 2 db, jelzett, h: 24,5 és 20,5 cm, nettó: 168,8 g

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold
1
19149.

Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós ezüst (Ag.) tálca, jelzett, 34,5×21 cm, nettó 476 g
1
19150.

Szecessziós ezüst (Ag.) tálca, jelzett, 34,5×21 cm, nettó 476 g

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g
1
19151.

Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik ezüst (Ag.) tárgyak, horpadásokkal, apró letöréssekkel, jelzettek, többen mesterjeggyel, összesen: 10 db, nettó:1516g
1
19152.

Antik ezüst (Ag.) tárgyak, horpadásokkal, apró letöréssekkel, jelzettek, többen mesterjeggyel, összesen: 10 db, nettó:1516g

 
Sold
Starting price:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Number of bids:
1
 
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS),  kis hibákkal,  m:28 cm, nettó:429 g
1
19153.

Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB),  kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm
1
19154.

Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment