Jewellery Number of items: 154
1545700
19133
292
Jewellery
Ezüst(Ag) függő féldrágakővel díszítve, jelzés nélkül: 3,5x2 cm bruttó: 5,4 g
2 000 HUF
1545650
19134
292
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 9,1 g
2 400 HUF
1545657
19135
292
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 9,1 g
3 000 HUF
1545668
19136
292
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört fonott gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 3,4 g
1 600 HUF
1545619
19137
292
Jewellery
Ezüst(Ag) csiszolt üveggel gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 9,9 g
2 400 HUF
1545662
19138
292
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített leveles gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,8 g
1 200 HUF
1545661
19139
292
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 2,9 g
1 400 HUF
1545665
19140
292
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 apró zöld kővel díszített gyűrű, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 2,9 g
1 400 HUF
1543738
19141
292
Jewellery
Angol áttört ezüst sószóró üvegbetéttel. Jelzett, hibátlan. / English silver salt shaker. 6 cm
8 000 HUF
1543741
19142
292
Jewellery
Angol áttört ezüst fűszertartó üvegbetéttel. Jelzett, hibátlan. / English silver spice holder. 5x3,5 cm
8 000 HUF
1545621
19143
292
Jewellery
Ezüst (Ag) monogrammos cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel, gravírozott, 12×7,5 cm, nettó: 136 g
16 000 HUF
1319010
19144
292
100000
Jewellery
100 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house