Jewellery Number of items: 229
1502346
19205
287
55000
Jewellery
Monogramos ezüst (Ag.)kanál ( 6 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm (6×), nettó:502 g
55 000 HUF
1502358
19206
287
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel (JL), h: 22 cm (2×), nettó:73 g
9 000 HUF
1502313
19207
287
28000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) villa (3db), mesterjeggyel, jelzett (egy 1867 utáni jelzéssel), gravírozott díszítéssel, h:21 cm, nettó:217 g
28 000 HUF
1506290
19208
287
40000
Jewellery
40 000 HUF
1505506
19209
287
80000
Jewellery
Ezüst (Ag.) art deco kártyadoboz, jelzett, mesterjeggyel, fa betéttel, 19×12 cm, nettó: 429 g
80 000 HUF
1505514
19210
287
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.) emlék kehely jelzett, mesterjeggyel, "Szívósság, Logika, Bátorság, Elkötelezettség Szolnok 1941 jan.3 Magyar Detektív Testület" gravírozott felirattal, m:18 cm, nettó:168 g
30 000 HUF
1505225
19211
287
32000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos doboz, jelzett (angol), fa betéttel, bruttó:299 g, 10×9 cm
32 000 HUF
1482734
19212
287
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g
26 000 HUF
1504557
19213
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm
16 000 HUF
1453106
19214
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g
20 000 HUF
1507185
19215
287
80000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mestejeggyel, belül aranyozott, gravírozott OB monogramos nemesi címerrel, 13×9 cm, m:8 cm, nettó:343 g
80 000 HUF
1319026
19216
287
85000
Jewellery
85 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house