Jewellery

Number of items: 229

Monogramos ezüst (Ag.)kanál ( 6 db), jelzett, mesterjeggyel,   h:22 cm (6×), nettó:502 g
19205.

55 000 HUF
149,05
171,88

Antik ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel (JL),  h: 22 cm (2×), nettó:73 g
19206.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik ezüst (Ag.) villa  (3db), mesterjeggyel, jelzett (egy 1867 utáni jelzéssel), gravírozott díszítéssel, h:21 cm, nettó:217 g
19207.

28 000 HUF
75,88
87,50

19208.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) art deco kártyadoboz, jelzett, mesterjeggyel, fa betéttel, 19×12 cm, nettó: 429 g
19209.

80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag.) emlék kehely jelzett, mesterjeggyel, "Szívósság, Logika, Bátorság, Elkötelezettség Szolnok 1941 jan.3 Magyar Detektív Testület" gravírozott felirattal, m:18  cm, nettó:168 g
19210.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag.) monogramos doboz, jelzett (angol),  fa betéttel, bruttó:299 g, 10×9 cm
19211.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g
19212.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm
19213.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g
19214.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mestejeggyel, belül aranyozott, gravírozott OB monogramos nemesi címerrel, 13×9 cm, m:8 cm, nettó:343 g
19215.

80 000 HUF
216,80
250,00

19216.

85 000 HUF
230,35
265,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF