Jewellery

Number of items: 229

Ezüst(Ag) függő, jelzett + ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 42, ezüst(Ag) pillangós kitűző, jelzés nélkül, nettó: 6,7 g
19169.

1 800 HUF
11

Ezüst(Ag) teáskanna függő, ezüst(Ag) láncon, jelzett, h: 36 cm, nettó: 3,4 g
19170.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) szív alakú medál, ezüst(Ag) láncon, jelzett, medál: 1,5x1,5 cm, h. 36 cm, nettó: 2,6 g
19171.

1 200 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló szett, 5 pár, jelzett, d: 1,5 és 5 cm között, 6,3 g
19172.

2 400 HUF

Ezüst(Ag) Bulgari gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 7,1 g
19173.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,7 g
19174.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár apró kövekkel, hozzá illő függővel ezüst(Ag) láncon, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,7 g
19175.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, rajta tenyésztett gyöngy gömbbel, jelzett, d: 13,5 cm, bruttó: 4 g
19176.

1 800 HUF

Ezüst  (Ag.) parfümtartó, jelzett, 6×3 cm, nettó:36 g
19177.

2 000 HUF
38

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, gravírozott díszítéssel, aranyozott belső résszel, "Mimi-Józsi" 1922-1947" felirattal, 9×6,5 cm, nettó:85 g
19178.

11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, hiányzó kövekkel, jelzett, 8×7 cm, nettó:76 g
19179.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) sajtvilla, jelzett, h:11 cm, nettó:11 g
19180.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF