Jewellery

Number of items: 229

Ezüst ceruzatartó, jelzett, h:8 cm, bruttó:9 g
19181.

1 200 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fogpiszkálótartó, jelzett, 4x10,5 cm, nettó: 36,7 g
19182.

9 500 HUF
25,75
29,69

Ezüst(Ag) mignon lapát, jelzett, h: 14 cm, nettó: 21 g
19183.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) "Helsinki" emlékkanál, jelzett, h: 11,3 cm, bruttó: 10 g
19184.

2 600 HUF
7,05

Aranyozott ezüst (Ag) gránát kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5,5 g
19185.

Cancelled

Monogramos ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, belül gravírozott felirattal "Emlékül bérmakeresztapád"  mesterjeggyel, nettó:95 g,  8,5×7,5 cm
19186.

14 000 HUF
37,94
43,75

Antik ezüst (Ag.) kis kanál, jelzett, mesterjeggyel, sérült, h: 15 cm (2×), nettó:44 g
19187.

6 000 HUF

Ezüst (Ag.) áttört szélű hamuzó, jelzett, 10×7 cm, nettó:32 g
19188.

5 000 HUF

Ezüst  (Ag.) medál fekete és sima gyémánt kövekkel, jelzett, 2 cm, bruttó:4,9 g
19189.

12 000 HUF
11

Három pár ezüst (Ag.) fűszeres kis kanál, jelzett, együtt nettó:42 g
19190.

6 000 HUF
14

Ezüst(Ag) teaszűrő állvánnyal, 2 db, jelzett, h: 14,8 cm, d: 6,5 cm, nettó: 107,3 g
19191.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst ( Ag.) púdertartó, fém betéttel, tükörrel, d:8,5 cm, nettó:40 g
19192.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF