Jewellery
Number of items: 229
1509920
19181
287
Jewellery
Ezüst ceruzatartó, jelzett, h:8 cm, bruttó:9 g
1 200 HUF
1504646
19182
287
9500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fogpiszkálótartó, jelzett, 4x10,5 cm, nettó: 36,7 g
9 500 HUF
1504663
19183
287
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) mignon lapát, jelzett, h: 14 cm, nettó: 21 g
5 500 HUF
1504904
19184
287
Jewellery
Ezüst(Ag) "Helsinki" emlékkanál, jelzett, h: 11,3 cm, bruttó: 10 g
2 600 HUF
1503563
19185
287
22000
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) gránát kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5,5 g
1502383
19186
287
14000
Jewellery
Monogramos ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, belül gravírozott felirattal "Emlékül bérmakeresztapád" mesterjeggyel, nettó:95 g, 8,5×7,5 cm
14 000 HUF
1502355
19187
287
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kis kanál, jelzett, mesterjeggyel, sérült, h: 15 cm (2×), nettó:44 g
6 000 HUF
1479971
19188
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) áttört szélű hamuzó, jelzett, 10×7 cm, nettó:32 g
5 000 HUF
1509899
19189
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál fekete és sima gyémánt kövekkel, jelzett, 2 cm, bruttó:4,9 g
12 000 HUF
1505268
19190
287
Jewellery
Három pár ezüst (Ag.) fűszeres kis kanál, jelzett, együtt nettó:42 g
6 000 HUF
1505450
19191
287
32000
Jewellery
Ezüst(Ag) teaszűrő állvánnyal, 2 db, jelzett, h: 14,8 cm, d: 6,5 cm, nettó: 107,3 g
32 000 HUF
1508493
19192
287
Jewellery
Ezüst ( Ag.) púdertartó, fém betéttel, tükörrel, d:8,5 cm, nettó:40 g
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m