https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 31

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg adományozói okirat és néhány hozzájuk tartozó igazolványból álló tétel, közte "Szolgálati Érdemérem" 10-20-25 év után, "Haza Szolgálatért Érdemérem" arany fokozata T:II
1
31045.

~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg adományozói okirat és néhány hozzájuk tartozó igazolványból álló tétel, közte "Szolgálati Érdemérem" 10-20-25 év után, "Haza Szolgálatért Érdemérem" arany fokozata T:II

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
1
31046.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
1979. "Pajzs 1979" festett fegyverbaráti Br plakett dísztokban (87mm) T:1
1
31047.

1979. "Pajzs 1979" festett fegyverbaráti Br plakett dísztokban (87mm) T:1

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.
1
31048.

2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" "A" beütésű fémjellel a peremen, 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme, 1938. "Felvidéki Emlékérem" T:vegyes oxidáció
1
31049.

10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" "A" beütésű fémjellel a peremen, 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme, 1938. "Felvidéki Emlékérem" T:vegyes oxidáció

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
1
 
10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme, 1938. "Felvidéki Emlékérem", 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére", 1941. "Délvidéki Emlékérem" T:vegyes oxidáció
1
31050.

10db-os vegyes kitüntetés tétel a Monarchiából és a Horthy-korszakból, mind mellszalag nélkül, néhány fül nélkül, közte 1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme, 1938. "Felvidéki Emlékérem", 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére", 1941. "Délvidéki Emlékérem" T:vegyes oxidáció

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
 
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati Bronz Érdemérem" Br kitüntetés mellszalaggal (40mm) T:2 Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon (40mm) C:XF
1
31051.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati Bronz Érdemérem" Br kitüntetés mellszalaggal (40mm) T:2 Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon (40mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment