Military

Number of items: 31

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, mellszalag nélkül (2x) az egyik fül nélkül, az egyik peremen "GW". SZIGN.: R. Placht T:3 ph., ragasztónyom Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration without ribbon (2x) one without ear, one with "GW" on edge. Sign.: R. Placht C:F edge error, gluemark
31033.

800 HUF

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon C:XF  NMK: 418.
31034.

1 000 HUF

~1930. "Istennel - Hazáért" átalakított ezüstözött fém pilóta jelvény, hátlapján forrasztásnyomok és ráerősített fémhenger (55x56mm) T:2,2-
31035.

2 600 HUF
7,05

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Bercsényi-Tüzérek / Bercsényi Miklós gróf" ezüstözött Br emlékérem, díjéremként "Félszakaszok versenye II." gravírozással, szalag nélkül (45mm) T:2 ph., kopott ezüstözés
31036.

5 000 HUF

31037.

3 000 HUF

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem sérült, szennyezett mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2- korróziónyom Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal with damaged ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF corrosion NMK 429.
31038.

1 000 HUF

1951. "Honvéd Sportversenyek / Hds, Mezeifutó Csap. Bajn. I." fém plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x52mm) T:2- ph.,k.
31039.

1 200 HUF

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban + ~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, dísztokban (45x33mm), mellette 4db katonai fénykép T:2,2-
31040.

1 000 HUF

1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15 és 20 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (3xklf) T:2
31041.

1 000 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15, 20, 25 és 30 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban (4xklf) egyik szalagsávval T:2,2-
31042.

1 200 HUF

~1970-1980. 41db-os vegyes MN osztályos jelvény tétel, közte "Harckocsi technikus", "Hadtápos", "Harckocsivezetői" T:2
31043.

3 000 HUF

~1970-1980. 11db-os vegyes, militária és falerisztika tétel, benne 1964. "Munka Érdemren" arany fokozat, 	 1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, 1984. "Bányász Szolgálati Érdemérem gyémánt fokozata" hiányos zománcozással (2x) T:vegyes
31044.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF