Jewellery
Number of items: 79
1429748
19049
278
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális hullámos peremű tálka, jelzett, 8,2x7 cm, nettó: 28,3 g
7 000 HUF
1429917
19050
278
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, 7x6 cm, br: 49,2 g
10 000 HUF
1427107
19051
278
Jewellery
Ezüst gyűrű kövekkel, Ag., bruttó: 6,5gr., jelzett, méret:53
2 000 HUF
1431070
19052
278
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakkendőtű ametiszt díszítéssel, jelzett, br: 5,7 g
5 000 HUF
1427267
19053
278
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, h: 5 cm, nettó: 6,7 g
1 600 HUF
1426578
19054
278
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 3,3gr., jelzett, 38cm
1431433
19055
278
Jewellery
Ezüst pecsétnyomó. Jelzett, díszített. 9 cm, 32,2 g / Silver seal maker
6 000 HUF
1427274
19056
278
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 4,4 g
1 200 HUF
1427278
19057
278
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, nettó: 4,6 g
2 800 HUF
1431245
19058
278
Jewellery
Ezüst(Ag) szósztartó, jelzett, 6x4 cm, nettó: 30,6 g
6 000 HUF
1431428
19059
278
Jewellery
cca 1900 Díszes ezüst cukorfogó. Javított. 17 cm 44,9 g
10 000 HUF
1431424
19060
278
Jewellery
1855 Bécs, ezüst fűszertartó. Jelzett, / Vintage silver spice holder. 46,7 g
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m