Jewellery

Number of items: 79

Ezüst(Ag) ovális hullámos peremű tálka, jelzett, 8,2x7 cm, nettó: 28,3 g
19049.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) karperec, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, 7x6 cm, br: 49,2 g
19050.

10 000 HUF

Ezüst gyűrű kövekkel, Ag., bruttó: 6,5gr., jelzett, méret:53
19051.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyakkendőtű ametiszt díszítéssel, jelzett, br: 5,7 g
19052.

5 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, h: 5 cm, nettó: 6,7 g
19053.

1 600 HUF

Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 3,3gr.,  jelzett, 38cm
19054.

800 HUF

Ezüst pecsétnyomó. Jelzett, díszített. 9 cm, 32,2 g  / Silver seal maker
19055.

6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) medál, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 4,4 g
19056.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, nettó: 4,6 g
19057.

2 800 HUF
10

Ezüst(Ag) szósztartó, jelzett, 6x4 cm, nettó: 30,6 g
19058.

6 000 HUF

cca 1900 Díszes ezüst cukorfogó. Javított. 17 cm  44,9 g
19059.

10 000 HUF

1855 Bécs, ezüst fűszertartó. Jelzett, / Vintage silver spice holder. 46,7 g
19060.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF