Jewellery

Number of items: 79

Ezüst nyaklánc, 1,5g / Silver necklace
19000.

100 HUF
0,27
0,31
9

Ezüst(Ag) nyaklánc, apró medállal, jelzett, h: 52 cm, nettó: 7,1 g
19001.

1 000 HUF

Egyszerű ezüst(Ag) gyűrű, hiányzó díszítésekkel, jelezett, méret: 58, nettó: 1,6 g / Silver ring
19002.

100 HUF
0,27
0,31

Ezüst(Ag) nyaklánc, apró kövekkel, állítható hosszúsággal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 6,9 g
19003.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, d: 7 cm, nettó: 24,8 g
19005.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) lánc, masnival díszítve, jelzett, h: 45 cm, nettó: 6,3 g
19006.

1 800 HUF

Ezüst gyűrű kövekkel, Ag., bruttó: 6,3gr., méret:57
19007.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) Omega másodpercmutatós(hiányzik) zsebóra, nem jár, jelzett, br: 79,1 g
19008.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) púdertartó ornamentikus mintával, jelzett, tükör nélkül(beragasztott papírral), br: 34,3 g
19009.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) mandzsettagomb, gyöngyház berakással, jelzett, hibás, br: 14,9 g
19010.

3 600 HUF
9,76
11,25

Arany(Au) 14K apró színtetikus kövekkel díszített függő, hozzáillő fülbevalópárral, jelzett, br: 4,6 g
19011.

40 000 HUF
108,40
125,00

Aranyozott ezüst lánc, medállal 3,4g / Gold plated silver necklace with medal 0,925, 3,3g
19012.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF