Jewellery
Number of items: 79
1429463
19025
278
Jewellery
Ezüst(Ag) söprű alakú medál, jelzett, 6,5x1,2 cm, nettó: 3,7 g
1 600 HUF
1429456
19026
278
Jewellery
Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, jelzett, 3x1,2 cm, nettó: 1,6 g
1 000 HUF
1429655
19027
278
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) kulcstartó teniszütő díszítéssel, jelzett, 2,8x4,5 cm, nettó: 18,6 g
4 800 HUF
1429450
19028
278
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 2,5x2,2 cm, 4,1 g
1 600 HUF
1429666
19029
278
Jewellery
Ezüst(Ag) szétválasztható szív medál apró kövekkel, jelzett, 2,4x2,1 cm, br: 2,7 g
1 200 HUF
1429613
19030
278
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 4x3 cm, 5,5 g
1 600 HUF
1429664
19031
278
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 50, br: 2,1 g
1 200 HUF
1429672
19032
278
Jewellery
Ezüst(Ag) olajágas áttört gyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 3,4 g
1 400 HUF
1429633
19033
278
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) áttört gyöngyös szív alakú függő, jelzett, 3x2,3 cm, bruttó: 4,9 g
2 000 HUF
1429899
19034
278
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 72 cm, nettó: 25,9 g
3 800 HUF
1429858
19035
278
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű opálos kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,7 g
1 400 HUF
1429878
19036
278
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, hiányzó kövekkel, jelzett, méret: 56, nettó: 3,5 g
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m