Jewellery

Number of items: 79

Ezüst(Ag) söprű alakú medál, jelzett, 6,5x1,2 cm, nettó: 3,7 g
19025.

1 600 HUF
10

Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, jelzett, 3x1,2 cm, nettó: 1,6 g
19026.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) kulcstartó teniszütő díszítéssel, jelzett, 2,8x4,5 cm, nettó: 18,6 g
19027.

4 800 HUF
13,01
15,00

Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 2,5x2,2 cm, 4,1 g
19028.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) szétválasztható szív medál apró kövekkel, jelzett, 2,4x2,1 cm, br: 2,7 g
19029.

1 200 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 4x3 cm, 5,5 g
19030.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 50, br: 2,1 g
19031.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) olajágas áttört gyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 3,4 g
19032.

1 400 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) áttört gyöngyös szív alakú függő, jelzett, 3x2,3 cm, bruttó: 4,9 g
19033.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 72 cm, nettó: 25,9 g
19034.

3 800 HUF
10,30
11,88
13

Ezüst(Ag) gyűrű opálos kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,7 g
19035.

1 400 HUF
10

Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, hiányzó kövekkel, jelzett, méret: 56, nettó: 3,5 g
19036.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF