Art-ceramics

Number of items: 27

Győrbíró Enikő (1932-1999): Kalapos lány. Festett kerámia, jelzett, lepattanással, m:19 cm
11051.

2 000 HUF

Korondi mázas kerámiák: tál fedővel, dísztányér és hamutál,  3db, (2db jelzett, Tófalvi Lajos, Páll Guszti), apró lepattanásokkal, 20x20cm és 10x3cm között
11052.

1 000 HUF

Zsolnay korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter, 2db
11053.

1 000 HUF

11054.

6 000 HUF

Kis festőművészek, fajansz fali tál, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, d: 21 cm
11055.

6 000 HUF

Lánykérés jelenetével díszített fajansz fali tál, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, d: 21 cm
11056.

6 000 HUF

Virághordó, jelzett iparművész kerámia szobor, hibás, m: 15 cm
11057.

1 000 HUF

Retro Iparművészeti Vállalatos tálka, mázas kerámia, d:17 cm, m:5 cm
11058.

1 000 HUF

Jelzett kerámia ikebana tál, 27x8 cm
11059.

2 000 HUF

Távol-keleti fedeles váza, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, m:26 cm
11060.

3 000 HUF

Pipazó öregúr, váza, mázas kerámia, jelzés nélkül,  m:20cm
11061.

1 200 HUF

KV jelzéssel: Mázas kerámia figura, hibátlan, 22cm
11062.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF