Art-ceramics

Number of items: 27

KM jelzéssel : Népviseletes asszonyka váza, mázas kerámia, apró hibával, m:22cm
11063.

1 200 HUF

Söröskorsó tetővel, hibátlan, m: 19 cm
11064.

1 000 HUF

Bodrogkeresztúri emlék tányér, "Hernádmenti Építőipari Szövetkezet", matricás, jelzett, d:20,5 cm
11065.

1 600 HUF

11066.

3 000 HUF

Mázas kerámia pohár, száján kis lepattanásokkal, m: 9 cm, d: 9 cm
11067.

800 HUF

"Mauthbräu Mühlbühl" feliratú mázas korsó, 0,5 l, kis lepattanásokkal, d: 9 cm
11068.

1 000 HUF

Sárga színű mázas miniatűr kancsó, jelzés nélkül, apró lepattanással, m: 8 cm
11069.

800 HUF

Bajorország címerével díszített fém fedeles Marzi & Remy kerámia söröskorsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
11070.

1 400 HUF

Kék színű mázas kerámia lámpás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11071.

1 200 HUF

Díszes kerámia teamelegítő, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm
11072.

2 000 HUF

Bajorország címerével díszített mázas kerámia söröskorsó, fém fedéllel, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
11073.

1 200 HUF

Női alakot formázó kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11074.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF