Art-ceramics
Number of items: 27
1350874
11063
268
Art-ceramics
KM jelzéssel : Népviseletes asszonyka váza, mázas kerámia, apró hibával, m:22cm
1 200 HUF
1349391
11064
268
Art-ceramics
Söröskorsó tetővel, hibátlan, m: 19 cm
1 000 HUF
1299669
11065
268
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri emlék tányér, "Hernádmenti Építőipari Szövetkezet", matricás, jelzett, d:20,5 cm
1 600 HUF
1090119
11066
268
Art-ceramics
3 000 HUF
1305605
11067
268
Art-ceramics
Mázas kerámia pohár, száján kis lepattanásokkal, m: 9 cm, d: 9 cm
1304606
11068
268
Art-ceramics
"Mauthbräu Mühlbühl" feliratú mázas korsó, 0,5 l, kis lepattanásokkal, d: 9 cm
1 000 HUF
1346538
11069
268
Art-ceramics
Sárga színű mázas miniatűr kancsó, jelzés nélkül, apró lepattanással, m: 8 cm
1350123
11070
268
Art-ceramics
Bajorország címerével díszített fém fedeles Marzi & Remy kerámia söröskorsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
1 400 HUF
1350465
11071
268
Art-ceramics
Kék színű mázas kerámia lámpás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
1 200 HUF
1350274
11072
268
Art-ceramics
Díszes kerámia teamelegítő, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm
2 000 HUF
1350136
11073
268
Art-ceramics
Bajorország címerével díszített mázas kerámia söröskorsó, fém fedéllel, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
1 200 HUF
1350313
11074
268
Art-ceramics
Női alakot formázó kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m