Jewellery

Number of items: 88

Ezüst (Ag) karika markazit szív medállal, bruttó:4 g
19000.

1 000 HUF

Arany nyaklánc medállal, Au, 9K bruttó:0,9gr., jelzett, 46cm /Gold necklace pendant, Au, 9K, gross: 0,9gr, signed, 46 cm
19001.

4 000 HUF

Ezüst fülbevaló, Ag., bruttó:3,5gr., jelzett/ Silver earrings, Ag, gross. 3,5 gr, marked
19002.

1 200 HUF

Ezüst karlánc, Ag., nettó:2,9gr., jelzett, 17cm/ Silver bracelet, Ag, net. 2,9gr, marked, 17cm
19003.

1 200 HUF

Ezüst nyaklánc köves  medállal, Ag., bruttó:2,1gr., jelzett, 45cm/Silver necklace with stone pendant, Ag, gross:.. 2.1 g, signed, 45cm
19004.

2 000 HUF

Ezüst nyaklánc tétel, Ag., nettó:24,8gr., jelzett, 5db, cca 54cm/ Lot of Silver necklace, Ag, net:.24.8 grams, marked, 5 pieces, approx 54cm
19005.

1 000 HUF
17

Aranyozott ezüst (Ag.) medál csiszolt kvarccal (foglalatban), zománc díszítéssel, apró gyémánt kövekkel, jelzett (925), 5 cm, bruttó:10 g
19006.

1 800 HUF
20

Ezüst (Ag) nyaklánc , csiszolt Swarovski medálokkal, bruttó:13 g, h:46 cm
19007.

1 000 HUF
19

Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, csiszolt gránátokkal,  bruttó:5 g, h:43 cm
19008.

1 000 HUF
22

Ezüst (Ag) nyaklánc, holdkő medállal,  bruttó:5 g, h:43 cm
19009.

1 000 HUF

Ezüst (Ag.) medál rózsakvarccal, jelzett, bruttó: 6 g
19010.

1 000 HUF
34

Ródiumozott ezüst (Ag.) fülbevaló és gyűrű, fehér csiszolt topázzal, jelzett, bruttó:14 g
19011.

1 200 HUF
36

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF