Jewellery

Number of items: 88

Aranyozott ezüst (Ag.) medál tigrisszemmel (foglalatban), zománc díszítéssel, apró gyémánt kövekkel, jelzett (925), 5 cm, bruttó:7 g
19012.

1 800 HUF
16

Ezüst (Ag.) fülbevaló csiszolt gránát kövekkel, bruttó:6 g.
19013.

1 000 HUF
26

Ezüst (Ag.) gyűrű (2 db) és medál szintetikus kövekkel, jelzett (925), összesen bruttó:11 g
19014.

1 000 HUF
30

Ezüst fülbevaló kővel, Ag., bruttó:8,2gr., jelzett/ Silver earrings with stones, Ag, gross. 8,2 gr, marked
19015.

2 000 HUF
15

Ezüst csavart nyaklánc, Ag., nettó:6,2gr., jelzett, 44cm/ Twisted silver necklace, Ag, net. 6,2gr, marked, 44cm
19016.

2 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó:24,3gr., csak a nyaklánc  jelzett, 45cm/Silver necklace with pendant, Ag, gross. 24,3gr only the necklace indicated  45cm
19017.

4 000 HUF

Ezüst köves gyűrű, Ag., bruttó:1,2gr., jelzett, méret:7/Silver ring stones, base, Ag:.. 1.2 g, marked, size: 7
19018.

2 000 HUF

Ezüst (Ag.) színházi tárca, zománc díszítéssel, jelzett, a zománcon apró lekopásokkal, jó állapotban, 12,5×12,5 cm, nettó 123 g /  Silver (Ag.) theatre purse with enamel ornaments, with hallmark, in good condition, 12,5×12,5 cm, net weight 123 g
19019.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag.) katolikus "négy út" medál, hátulján "I am a Catholic, / please call a priest" felirattal, lánccal, jelzett, nettó 6,7 g /  Silver (Ag.) Catholic Four Way Medal, with inscription "I am a Catholic, / please call a priest" on its back, on chain, with hallmark, net weight 6,7 g
19020.

1 000 HUF
17

Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, bruttó 1,8 g
19021.

12 000 HUF

Ezüst (Ag.) fülbevaló pár berakással, jelzett, bruttó 1,7 g
19022.

1 000 HUF

Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, bruttó 2,2 g
19023.

13 000 HUF
35,23
40,63
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF