Books: Other rarities Number of items: 294
1260872
14556
261
Tábori Róbert: Görbe hegyek országában. Bp., [1904], Singer és Wolfner. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban. 1291977
14557
261
1 800 HUF
1291979
14558
261
1 800 HUF
1291400
14559
261
Magyar Kató: Asszonyok, vigyázzatok! Bp., 1934, Csokonai. 48 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
3 000 HUF
1288701
14560
261
Matolcsy Andor: Start. Bp., é.n., Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesület. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Dedikált példány!
2 000 HUF
1290930
14561
261
Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc hévízi versfüzete. Hasonmás-melléklettel. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben.
1 400 HUF
1296998
14562
261
Vidor Marcel: Fizimiska. Írók, művészek kapásból. -Versek. Bp., 1942, szerzői kiadás. 48 p. Kiadói, illusztrált papírborítékban. A kötet erősen átázott, a lapok hullámosak, foltosak, a papírborítók sérültek. Dedikált példány!
1 200 HUF
1293363
14564
261
Pollák János: Renan és az apostolok. Pest. 1866. Szent István Társ. 111 p. Kiadói papírkötésben. Sérült gerinccel, a hátsó borító hiányzik.
1 000 HUF
1293451
14565
261
Budapest Zoo 1866-1966. 100 éves az állatkert. Bp., 1966, Állat- és Növénykert Igazgatósága. Kiadói papírkötésben.
1293681
14566
261
Irodalmi miniatűrök. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., é. n., Dante. Kissé foltos félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. Székely Aladár Babits fotojával
1 000 HUF
1289683
14567
261
3 db repülős könyv: Vitorlázórepülők tankönyve, I. évfolyam. (3 db). Papírkötésben, jó állapotban. + A modellezés tervrajzos melléklete, 1. sz. (1962 február)
3 000 HUF
1289329
14568
261
Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai. Megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house