Books: Other rarities Number of items: 294
1295376
14581
261
3 600 HUF
1295430
14582
261
Essad bey: Mohamed. Fordította: Gergely Janka. Bp., 1935, Kosmos. 414 p. Modern műbőrkötésben..
1 200 HUF
1296634
14583
261
Kiss Menyhért: Talizmán. Versek 1914-1918. Tábortűz 2. kiadása és 21 új vers. Bp., 1918, Légrády. 149 p. Kiadói papírkötésben.
1 600 HUF
1280395
14584
261
Tamási Áron: Ábel Amerikában. 1934, Erdélyi Szépmives Céh. I. kiadás. Gerincén sérült hiányos, kiadói, illusztrált papír kötésben. 1296658
14585
261
Lakatos László: A pók. Versek. Bp., 1917, Atheneum. 89 p. Kiadói papírkötésben. A fűzés sérült, emiatt több lap kijár.
1 200 HUF
1296734
14586
261
Claude Farrére: Ópium. Fordította Szatmári Jenő. Békéscsaba, 1913, Tevan. 74 p. Kiadói papírborítékban
1 400 HUF
1296733
14587
261
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan. 39 p. Kiadói papírborítékban
1 400 HUF
1296728
14588
261
Sárosy Gyula Összes Művei II. Vegyes költemények.. Bp., é.n., Aigner Lajos.Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1291681
14589
261
Jósika Miklós: Klára és Klári. Regény az Anjou-királyok korából. Bp., 1896. Franklin. 335 p. Hozzákötve: Jósika Miklós: A mi késik, nem múlik. Bp., 1897, Franklin. 296 p. (Jósika Összes Munkái) Kiadói (Aufrecht és Goldschmied feliratú), kopottas, festett, aranyozott egészvászon kötésben.
3 000 HUF
1291670
14590
261
1 000 HUF
1289799
14591
261
1 200 HUF
1291953
14592
261
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house