Books: Military

Number of items: 35

Pilsudski József: 1920. Válasz M. Tuchaczewski:  című hadtörténelmi tanulmányára. Budapest, 1934, Franklin. 1 t. címkép + 231 p. + 8 melléklet (ebből 7 kihajtható), számos szövegközt i illusztrációval. Kissé kopottas, elszíneződött kiadói papírkötésben.
13166.

7 000 HUF
18,97
21,88

13167.

2 400 HUF

Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. III. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.
13168.

4 000 HUF

Vitézek évkönyve. Szerkeszti: Pekár Gyula. I. évfolyam. Bp., 1927, Pallas 263 p. 20 t.  A Vitézi Rend tagjainak névsorával. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A gerincén apróbb sérüléssel.
13169.

12 000 HUF

Martin Kornél: Marti9n Ferenc tartalékos hadnagy első világháborús feljegyzései. Pécs, 2001. Molnár nyomda. Okirat mellékletekkel.
13170.

6 000 HUF

13171.

1 800 HUF

A.I. Pokriskin: Szárnyas vadászok. Bp., é.n. Honvéd Légierők Parancsnokság Politikai Osztálya. 127 p. Kiadói papírkötésben.
13172.

1 200 HUF

Gellért Tibor: Tűzszerészek és aknakutatók. Bp., 1981. Zrínyi. Egy lap foltos
13173.

1 200 HUF

Kasza József: Repülőgép-vontatás. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség. 95 p. Kiadói papírkötésben. Ritka!
13174.

2 400 HUF

13175.

1 200 HUF

13176.

1 200 HUF

V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.
13177.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF