Books: Military Number of items: 35
1272441
13166
260
Books: Military
Pilsudski József: 1920. Válasz M. Tuchaczewski: című hadtörténelmi tanulmányára. Budapest, 1934, Franklin. 1 t. címkép + 231 p. + 8 melléklet (ebből 7 kihajtható), számos szövegközt i illusztrációval. Kissé kopottas, elszíneződött kiadói papírkötésben.
7 000 HUF
1286267
13167
260
Books: Military
2 400 HUF
1284900
13168
260
Books: Military
Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. III. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.
4 000 HUF
1280140
13169
260
Books: Military
Vitézek évkönyve. Szerkeszti: Pekár Gyula. I. évfolyam. Bp., 1927, Pallas 263 p. 20 t. A Vitézi Rend tagjainak névsorával. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A gerincén apróbb sérüléssel.
12 000 HUF
1286498
13170
260
Books: Military
Martin Kornél: Marti9n Ferenc tartalékos hadnagy első világháborús feljegyzései. Pécs, 2001. Molnár nyomda. Okirat mellékletekkel.
6 000 HUF
1286202
13171
260
Books: Military
1 800 HUF
1286256
13172
260
Books: Military
A.I. Pokriskin: Szárnyas vadászok. Bp., é.n. Honvéd Légierők Parancsnokság Politikai Osztálya. 127 p. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
1263043
13173
260
Books: Military
Gellért Tibor: Tűzszerészek és aknakutatók. Bp., 1981. Zrínyi. Egy lap foltos
1 200 HUF
1286025
13174
260
Books: Military
Kasza József: Repülőgép-vontatás. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség. 95 p. Kiadói papírkötésben. Ritka!
2 400 HUF
1286021
13175
260
Books: Military
1 200 HUF
1286179
13176
260
Books: Military
A szovjet légierő dicsősége. Bp., 1952, Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége. 163 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerincén kis sérüléssel.
1 200 HUF
1286241
13177
260
Books: Military
V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house