Watches

Number of items: 30

Aranyszínű oroszlános fa órakeret, sérült, m: 38,5 cm
11386.

2 000 HUF
11

Kovácsműhelyt ábrázoló fém óraház, m: 23,5 cm
11387.

3 000 HUF

Gazdagon díszített puttós óraház, réz, sérült, m: 22,5 cm
11388.

2 000 HUF

Szecessziós, festett fém órakeret, benne nem működő óraszerkezettel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11389.

6 000 HUF

Díszes fa órakeret, kis sérüléssel, 20×18×9,5 cm
11390.

1 000 HUF

XIX. sz vége: Lenzkrich utazó óra, működik, jelzett, eredeti dobozában / End of XIXth century: Lenzkirch traveller's watch, with original watch. Works well. 8×8 cm
11391.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF