Watches

Number of items: 30

Heritage collection zsebóra, működik, eredeti dobozában
11373.

2 000 HUF

11374.

15 000 HUF
40,65
46,88

Gustav Becker antik asztali óra, hiányos, nem működik, festett porcelán számlappal, 2448 sorszámmal,  m:29 cm
11375.

8 000 HUF

11376.

110 000 HUF
298,10
343,75

Régi hatású burás forgós óra, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11377.

1 000 HUF

Háromszög alakú asztali óra, nem működik, 21×23 cm
11379.

800 HUF

Vegyes óra tétel: karórák, stopperek: Omega, Doxa, Slava, Pobeda, Raktea, stb., három közülük szíjjal, egy részük működik, némelyik sérült, összesen 10 db
11380.

1 000 HUF
22

XX. sz eleje: Junghans zenélő utazó óra, félütős. Működő zeneélő szerkezettel, de nem jár. Fém és üveg test / Vintage travel watch plays music. 16 cm
11381.

16 000 HUF
43,36
50,00

Antik asztali óraház, mázas kerámia, apró lepattanásokkal, 26×20 cm
11382.

4 000 HUF

11383.

15 000 HUF
40,65
46,88

11384.

26 000 HUF
70,46
81,25

Omega arany (Au) 14 K karóra, másodperc mutatós, működik, jelzett bőr szíjjal
11385.

150 000 HUF
406,50
468,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF