Books: Travelling, cities

Number of items: 122

The Blue Guides. Muirhead's London And Its Environs. Edinburgh, 1922, Morrison and Gibb Ltd. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 31 térképpel.
13738.

2 000 HUF

13739.

12 000 HUF

13740.

3 800 HUF
10,30
11,88

Bilgeri, Georg: Der alpine Skilauf. Mit Bildern von Herman Pfleumer und Andern. München, 1910, Verlag der Deutschen Alpenzeitung. Egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, worn condition
13741.

2 000 HUF

13742.

1 000 HUF

Az új világ. Kalandozások Amerika művelt és vad vidékein. Utirajzok és életképek kiváló utazók leírásaiból. Összeválogatta Simonyi Jenő. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 226 p. Kiadói viseltes, foltos félvászonkötésben. Ritka kötet.
13743.

3 600 HUF
9,76
11,25

13744.

2 000 HUF

Fritz Rudolph: A Himalája tigrisei. Harc a világ tetejéért. Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászonkötésben, papírborítóval.
13745.

2 000 HUF

13746.

1 800 HUF

13747.

3 000 HUF

13748.

3 000 HUF

Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kopottas állapotú díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
13749.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF