https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, cities Number of items: 122
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1247397
13738
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
The Blue Guides. Muirhead's London And Its Environs. Edinburgh, 1922, Morrison and Gibb Ltd. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 31 térképpel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1131352
13739
255
0
12000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel. Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
1179671
13740
255
0
3800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Pilismaróti Bozóky Gyula: A Szentföld lelke. Négy zarándokutam emléke. Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
1248674
13741
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Bilgeri, Georg: Der alpine Skilauf. Mit Bildern von Herman Pfleumer und Andern. München, 1910, Verlag der Deutschen Alpenzeitung. Egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, worn condition
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1250278
13742
255
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1224124
13743
255
0
3600
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Az új világ. Kalandozások Amerika művelt és vad vidékein. Utirajzok és életképek kiváló utazók leírásaiból. Összeválogatta Simonyi Jenő. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 226 p. Kiadói viseltes, foltos félvászonkötésben. Ritka kötet.
Starting price:
3 600 HUF
949226
13744
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Ossendowski: A Nap rabszolgái I-II. Fordította Révay József. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1230501
13745
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Fritz Rudolph: A Himalája tigrisei. Harc a világ tetejéért. Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászonkötésben, papírborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1040891
13746
255
0
1800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belső előlap, hátlap és címlap hiányzik, egy lap kissé szakadt, néhány lap foltos, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1143386
13747
255
0
3000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső rajzaival. Bp., é.n., Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1190158
13748
255
0
3000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Mirko Vosátka: Természetjárók enciklopédiája. Bp., 1978, Madách. Kiadói keménykötésűben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1147446
13749
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kopottas állapotú díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment