https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, cities Number of items: 122
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1178535
13750
255
0
10000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Nagyon sok képpel, ill. mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó közepes állapotban
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1140530
13751
255
0
3000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. - - utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Aranyozott kiadói kemény kötésben. Sok képpel illusztrálva, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1113814
13752
255
0
1400
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1148101
13753
255
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Merényi Rudolf rajzaival. Bp., 1932, Révai. Kissé viseltes állapotú illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1197918
13754
255
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Berg, Bengt: Mit den Zugvögeln nach Afrika. Berlin, 1937, Dietrich Reimer - Andrews&Steiner. Sok képpel illusztrálva, vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
991995
13755
255
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1131310
13756
255
0
900
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Bangha Béla S. J.: Dél Keresztje alatt- feljegyzések egy Délamerikai Missiós Körútról Korda R.T. Nyomdája Elvált papírkötésben
The item is not available
1140544
13757
255
0
2400
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
A. Phillip: Ausztrália honalapítói. 23 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1229308
13758
255
0
22000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Zeitschrift des Deutschen Alpenvereins 1931-1941. 11 évfolyam félvászon díszkötésben. Rengeteg illusztrációval / 11 complete years in half linen binding. With many illustrations.
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
1161833
13759
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Renard, Edmund: Die Rheinlande in Farbenphotographie. 2. köt. Berlin - Köln, 1922, Verlagsanstalt für Farbenphotographie Carl Weller. Papírkötésben, a lapok szélei foltosak, mellékelve 27 db, fekete kartonra ragasztott, az alján feliratozott színes fotó, a szöveges ismertetővel együtt sérült, vászonkötésű mappában.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1235526
13760
255
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Pásztor József: Hevesmegye várai. I. kötet. Gyöngyös, 1933, Hangya-Nyomdabérlet. Korabeli félvászon kötésben.
Starting price:
2 000 HUF
1248502
13761
255
0
1800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1929, Athenaeum. REPRINT!! 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment