Books: Travelling, cities

Number of items: 122

13750.

10 000 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I.  - - utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Aranyozott kiadói kemény kötésben.  Sok képpel illusztrálva, jó állapotban.
13751.

3 000 HUF

Günther, Prof. Dr. Siegmund.:Physische Geographie. Lpz., 1913. G. J. Göschen'sche Verlagshandlung.
13752.

1 400 HUF

13753.

1 000 HUF

13754.

1 000 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
13755.

1 000 HUF

13756.

900 HUF
2,44
2,81

13757.

2 400 HUF

13758.

22 000 HUF
59,62
68,75

13759.

2 000 HUF

Pásztor József: Hevesmegye várai. I. kötet. Gyöngyös, 1933, Hangya-Nyomdabérlet. Korabeli félvászon kötésben.
13760.

2 000 HUF

Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1929, Athenaeum. REPRINT!! 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13761.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF