Books: Travelling, cities Number of items: 122
1230004
13714
255
Books: Travelling, cities
Juhász Vilmos: Tibet. Bp., Athenaeum. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1 400 HUF
1240128
13715
255
Books: Travelling, cities
Pekár Gyula: Ferrara, Ravenna, Firenze. Korképek. 14 melléklettel és szövegbe nyomott 86 képpel. Bp., 1907. Lampel. Franklin-T. Kiadói egészvászon-kötésben.
2 800 HUF
1237777
13716
255
Books: Travelling, cities
Dr. Ann Fearn: A gyógyítás katonája. Egy orvosnő Kínában. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói, laza félvászonkötésben. Ex libris-szel.
1 000 HUF
1239936
13717
255
Books: Travelling, cities
Thomas Daring: Kincsvadászok a XX. században. A "Mammon" új kiadása. Bp., é.n. Singer és Wolfner, 267 p. Kiadói félvászonkötésben.
1 200 HUF
1239962
13718
255
Books: Travelling, cities
Cser László: Pekingi séták. Bp., 1941, Franklin, 172 p. Kiadói félvászonkötésben.
1 200 HUF
1240010
13719
255
Books: Travelling, cities
Gheyselinck: A nyughatatlan föld. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói kissé foltos félvászonkötésben.
1 000 HUF
1140543
13720
255
Books: Travelling, cities
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1 600 HUF
1224360
13721
255
Books: Travelling, cities
Baktay Ervin: A világ tetején. Bp., é.n., Lampel R. 310 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán ovális jelvénnyel. Megkímélt állapotú, szép példány, belül kissé dohos.
2 400 HUF
1147885
13722
255
Books: Travelling, cities
1 000 HUF
1247476
13723
255
Books: Travelling, cities
Hans Wödl: Führer durch die Schladminger Tauern. Wien, 1924, Artaria. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel, térképpel.
1 800 HUF
1247473
13724
255
Books: Travelling, cities
Album von Karlsbad. 43 fotót tartalmazó kihajtható leporelló. Leipzig, 1900, Lith. Kunstanstalt Carl Garte. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
2 800 HUF
1248723
13725
255
Books: Travelling, cities
Karl Kinzel: Wie reist man in der Schweiz? Schwerin i. Melkb., 1921. Verlag von Friedrich Bahn. 192 p. Kiadói vászonkötésben, térképmelléklettel. Ceruzás bejegyzésekkel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house