Art-ceramics

Number of items: 39

Gondos József (1909-1987): Tahiti lány. Festett kerámia, karja javított, jelzett, m:22 cm
11036.

18 000 HUF
48,78
56,25

Dekoratív, kisméretű mázas kerámia kaspó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 9 cm
11037.

800 HUF

11038.

3 000 HUF

K&K jelzéssel: Ugró szarvas. Mázas kerámia, hibátlan, h:30 cm, m:33 cm
11039.

2 400 HUF

Antik távol keleti vázák mázalatti kék festéssel, kerámia, jelzés nélkül, hibásak,3db,  cca 10x9cm
11040.

3 000 HUF

Régi, kerámia patika mozsár törővel "1914-1916", hibás, 12x14cm
11041.

5 000 HUF

Jelzett kancsó, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:20 cm
11042.

3 000 HUF

Gránit és Kispest kulacs (2db), kézzel festett, egyiken lepattanások, m:15 és 19 cm
11043.

1 200 HUF

Madaras váza, mázas festett kerámia, jelzett (E.), hibátlan, m:34 cm
11044.

2 000 HUF
11

Padlóváza, mázas kerámia, jelzett (W. Germany), hibátlan, m:45 cm
11045.

2 000 HUF

Jelzett emlék kerámia "IHS Budapest 1938", apró hibákkal, fehér mázzal, 9×8 cm
11046.

2 000 HUF

11047.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF