Art-ceramics
Number of items: 39
1222321
11060
252
Art-ceramics
Figurális váza, festett mázas kerámia, jelzett (KM), jó állapotban, m:22 cm
1 000 HUF
1222427
11061
252
Art-ceramics
Miskakancsó, kézzel festett, jelzett, mázas cserép, m:20 cm
1 000 HUF
1162420
11062
252
Art-ceramics
Muffint formázó, dekoratív kerámia tároló, m: 14 cm
1 200 HUF
1218266
11063
252
Art-ceramics
Szilvamotívumos kagyló alakú kerámia kínáló tál, jelzett, kis lekopásokkal, 34×27,5 cm
2 000 HUF
1218356
11064
252
Art-ceramics
Bordó kerámia váza, jelzés nékül, kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
1 800 HUF
1190048
11065
252
Art-ceramics
2 db növénymotívumos mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró lekopásokkal, az egyik kis sérüléssel, m: 24,5 ill. 35 cm
1167434
11066
252
Art-ceramics
Tófej kerámia váza, kis lepattanással, matricával jelzett, m: 9 cm
1128674
11067
252
Art-ceramics
2 db kerámia halacska, Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, 8x5 cm, 11x7 cm
1147168
11068
252
Art-ceramics
Kerámia iparművész váza "BG" jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
1147161
11069
252
Art-ceramics
Barna kerámia váza "Kalocsa" jelzéssel, apró mázhibával, m: 16 cm; szalvétatartó, mázhibával, jelzés nélkül, 11x16x7 cm
1147175
11070
252
Art-ceramics
Mályva-fehér színű kerámia tárgyak, 3 db, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal
1109645
11071
252
Art-ceramics
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m