Art-ceramics Number of items: 44
1003082
11049
239
6500
Art-ceramics
Antik utcaképes fali tál, formába nyomott, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 36 cm
6 500 HUF
992552
11050
239
24000
Art-ceramics
Schütz Cilli: Erdőn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér, jelzett, mázhibával, hátulján lepattanással, d: 34,5 cm / Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate, signed, with little flaws, d: 34,5 cm
24 000 HUF
1039840
11051
239
Art-ceramics
10 000 HUF
962481
11052
239
Art-ceramics
3 000 HUF
1054515
11053
239
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel: olvashatatlan jelzéssel nagy virágváza, mázas,javított, m:25cm Kerámia kaspó, jelzés nélkül, 8x10cm Kerámia palack, jelzés nélkül, lepattanással,23cm
1 000 HUF
1054454
11054
239
Art-ceramics
Porcelán sólyom, elektromos, világító szemű és elszívja a cigaretta füstöt,jelzés nélkül, hibátlan, m:20cm
1 000 HUF
1113645
11055
239
Art-ceramics
2 db kerámia tálka(egyik ragasztott), 1 db kerámia mini váza
1 000 HUF
1054580
11056
239
Art-ceramics
Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 16 cm
935515
11057
239
100
Art-ceramics
Cilinder kalapos kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett (Hummel copy!), kopott, m:13 cm 906293
11058
239
100
Art-ceramics
Kalapos kisfiú, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:14 cm 1042994
11059
239
100
Art-ceramics
"Sopron" feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
1097555
11060
239
Art-ceramics
Madár motívumos kulacs, mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house