Art-ceramics
Number of items: 44
1108071
11073
239
72000
Art-ceramics
Kerényi Jenő (1908-1975): Európa elrablása. Festett terrakotta, jelzett, 19x27x16 cm
72 000 HUF
1112829
11074
239
Art-ceramics
2 800 HUF
1112331
11075
239
Art-ceramics
2 000 HUF
1112552
11076
239
Art-ceramics
M M Sióagárd jelzéssel: Gyermekét ringató anya, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18cm
1 000 HUF
1112686
11077
239
Art-ceramics
Dekoratív üveg hattyú formájú hamutál (2db), hibátlan, m:11 cm és m:13 cm
1 000 HUF
1107129
11078
239
Art-ceramics
1 000 HUF
1107109
11079
239
Art-ceramics
Hal- és virágmotívumos gazdagon díszített kerámia tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 27,5×27,5 cm
1 000 HUF
1107272
11080
239
Art-ceramics
8 000 HUF
1107299
11081
239
Art-ceramics
Mosakodó akt, kerámia szobor, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, m: 29 cm
3 000 HUF
1106923
11082
239
Art-ceramics
Dekoratív kerámia merőkanál, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
1 000 HUF
1106937
11083
239
Art-ceramics
Ciprusi gyártmányú virágmintás mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 19 cm
1 000 HUF
1106942
11084
239
Art-ceramics
Jazz zenészt formázó mókás gipsz szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m