Chinaware / Porcelain Number of items: 101
1096422
11156
237
Hollóházi kecsege pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1 000 HUF
1095852
11157
237
Hollóházi Jurcsák váza, matricás, jelzett, m:15 cm / Faces designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
3 000 HUF
1097712
11158
237
6 db vadászmotívumos Hollóházi porcelán tányér, 2 különböző mintával (szarvas, vaddisznó), matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
1 200 HUF
1093302
11159
237
1 800 HUF
1098226
11160
237
Hollóházi porcelán plakettek, hibátlanok, jelzettek
1 000 HUF
1097814
11161
237
Hollóházi porcelán virágmintás készlet, 3 db(kis váza, tálka, bonbonier), matricás, hibátlan, jelzett
1 200 HUF
1097771
11162
237
Hollóházi porcelán ibolyamintás készlet, 2 db(kis váza és tálka), matricás, hibátlan, jelzett 1097833
11163
237
6500
Aquincumi balalajkás bohóc, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
6 500 HUF
1098211
11164
237
Drasche virágmintás porcelán váza, pillangóval díszítve, dőlt alakú, matricás, hibátlan, jelzett, m: 24 cm
1 200 HUF
1079826
11165
237
Aquincumi "Szeged tálka" kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×10 cm
1 000 HUF
1054445
11166
237
Alföldi porcelán teás készlet (hiányos): 3 db csésze + 6 db alj, matricás, jelzett (az egyik csésze más jelzéssel), apró kopásnyomokkal, d: 6 ill. 13 cm 1045180
11167
237
Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house