Number of items: 101

Törött szárnyú katicával játszó kismacska, Goebel porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11180.

4 000 HUF

Goebel bisquit porcelán Beethoven büszt, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
11181.

5 000 HUF

2 db Sawely román porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
11182.

1 000 HUF

Esernyővel liba ellen védekező kislány, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11183.

3 000 HUF

Madáretető mellett furulyázó kisfiú, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 19,5 cm
11184.

2 000 HUF

11185.

1 000 HUF

11186.

3 400 HUF
9,21
10,63

Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm
11187.

1 000 HUF

Regent vadász figura, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm
11188.

1 200 HUF

Modern kínai porcelán teáskészlet, kis hiánnyal: teáskanna, 4 db csésze, alj nélkül, kínáló tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11189.

4 000 HUF

Japán jelzett kis váza, apró máz hibával, m:15 cm
11190.

1 000 HUF

2 db jelzett tejkiöntő, matricás, hibátlan, m:9 cm (2×)
11191.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF