Chinaware / Porcelain Number of items: 101
1094690
11180
237
Törött szárnyú katicával játszó kismacska, Goebel porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
4 000 HUF
1094235
11181
237
Goebel bisquit porcelán Beethoven büszt, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
5 000 HUF
1094257
11182
237
2 db Sawely román porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
1 000 HUF
1095000
11183
237
Esernyővel liba ellen védekező kislány, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
3 000 HUF
1095005
11184
237
Madáretető mellett furulyázó kisfiú, Grafenthal porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 19,5 cm
2 000 HUF
1054426
11185
237
1 000 HUF
961767
11186
237
3400
3 400 HUF
1011643
11187
237
Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm
1 000 HUF
1078987
11188
237
Regent vadász figura, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 34cm
1 200 HUF
1096775
11189
237
Modern kínai porcelán teáskészlet, kis hiánnyal: teáskanna, 4 db csésze, alj nélkül, kínáló tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
4 000 HUF
1093290
11190
237
Japán jelzett kis váza, apró máz hibával, m:15 cm
1 000 HUF
1093496
11191
237
2 db jelzett tejkiöntő, matricás, hibátlan, m:9 cm (2×)
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house