Number of items: 101
1097039
11144
237
7 db régi Zsolnay mokkás csésze alj, hibátlan, jelzett, kézzel festett
1 000 HUF
1096404
11145
237
Zsolnay virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7 cm
1096138
11146
237
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 7 cm
1 400 HUF
1096126
11147
237
Zsolnay virágos kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
2 800 HUF
1075931
11148
237
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, szita, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
3 600 HUF
1072234
11149
237
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm
1 400 HUF
1046562
11150
237
1057377
11151
237
7 000 HUF
1097146
11152
237
3400
Hollóházi virágos tálca, matricás, jelzett, hibátlan, 32×40 cm
3 400 HUF
968267
11153
237
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
1093791
11154
237
Hollóházi pillangó mintás gyertyatartó és csengő, matricás, jelzett, hibátlan, m:10-15 cm
1 400 HUF
1097190
11155
237
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 23,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m