https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 52

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Józsefvárosi Lexikon 1970. Az MSZMP VIII. ker. Bizottsága és a Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács kiadásában. Kiadói műbőr kötésben. Korának megfelelő állapotú.
1
12908.

Józsefvárosi Lexikon 1970. Az MSZMP VIII. ker. Bizottsága és a Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács kiadásában. Kiadói műbőr kötésben. Korának megfelelő állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
12909.

Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.




 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna (szerk.): Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, korának megfelelő állapotban.
1
12910.

Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna (szerk.): Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, korának megfelelő állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek. Szép állapotúak.
1
12911.

Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek. Szép állapotúak.

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
1
12912.

Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger. (1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban
1
12913.

Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger.
(1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm
1
12914.

A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Rosnyói egyházi töredékek I. Rozsnyó, 1834. Kek József. 55p. Papír kötésben.
1
12915.

Rosnyói egyházi töredékek I. Rozsnyó, 1834. Kek József. 55p. Papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Gyimesi Endre: Zalai életrajzi kislexikon. Zalaegerszeg, 1994, Zala Megyei Önkormányzati Közgyűlés. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú.
1
12916.

Gyimesi Endre: Zalai életrajzi kislexikon. Zalaegerszeg, 1994, Zala Megyei Önkormányzati Közgyűlés. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Jász - Nagykun - Szolnok Megye Kézikönyve. 10. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
1
12917.

Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Jász - Nagykun - Szolnok Megye Kézikönyve. 10. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
1
12918.

A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval
1
12919.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment