Books: Travelling, cities

Number of items: 52

12884.

5 000 HUF

12885.

2 000 HUF

12886.

1 000 HUF

Gatti, Armand: Chine. Collections microcosme. "Petit Planéte". Éditions du seuil. Illustrált, kiadói papír kötésben.
12887.

800 HUF

12888.

6 000 HUF

12889.

3 000 HUF

12890.

6 000 HUF

Cholnoky Jenő: Afrika. A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. 240 képpel és térképpel. Bp.,(1936-1937), Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
12891.

3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye.  Lampel és Wodianer, Bp.é.n. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotú.
12892.

2 600 HUF
7,05

Kosch, Alois: Zwoa Brettl/ A gführiger Schnee. Das grosse Ski-Einmaleins. A. Kosch Gebr. Richters Verlagsanstalt in Erfurt. é.n. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben.
12893.

3 000 HUF

12894.

2 600 HUF
7,05

12895.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF