Books: Travelling, cities

Number of items: 52

12872.

2 000 HUF

Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.
12873.

800 HUF

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. A felvételeket Vajda Ernő készítette. Budapest, 1957, Bibliotecha Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12874.

1 200 HUF

Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus
12875.

3 000 HUF

Séták a XVIII. kerületben. Szerk.: Fekete Ferencné. Bp., 1986, Budapest Főváros XVIII. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, Hazafias Népfront XVIII. ker. Bizottsága. Papírkötésben, jó állapotban.
12876.

1 000 HUF

12877.

2 400 HUF

Bihor-Biharvármegye, Oradea-Nagyvárad kultúrtörténete és öregdiákjainak emlékkönyve. Szerk.: Fehér Dezső. Nagyvárad, 1933-1937, Sonnenfeld Adolf Rt. Kicsit laza vászonkötésben, az elején néhány oldal kijár, egyébként jó állapotban.
12878.

8 000 HUF

Balázs Béla: Történet a Lógodi-utcáról a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Budapest, é.n., Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
12879.

1 200 HUF

Vegyes könyv tétel: Cholnoky Jenő: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.; Harc a levegőért sorozat Amelia Earhart: Az utolsó út. Révai. é.n. Ezüstözött, kiadói egészvászon kötésben.; Haypál Tibor: Névadóink. Készült a Munkásőrség Országos Parancsnokság Propaganda és Sajtó Osztályának gondozásában. é.n. Fotókkal illusztrált kiadvány.
12880.

1 600 HUF

12881.

2 000 HUF

12882.

1 600 HUF

12883.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF