https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Minibooks Number of items: 24
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
835721
13141
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
836067
13142
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971, Pátria. Minikönyv, 103. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
835916
13143
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
835975
13144
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980. Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
835949
13145
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
948174
13146
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr. Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
948291
13147
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
948072
13148
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
948212
13149
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
857129
13150
224
0
5000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
817465
13151
224
0
8000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban
Starting price:
8 000 HUF
840412
13152
224
0
8000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment