https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Minibooks

Number of items: 24

Auction is over! Item soon called at the auction hall
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
1
13141.

H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971, Pátria. Minikönyv, 103. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
1
13142.

Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971, Pátria. Minikönyv, 103. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
1
13143.

50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980.  Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
1
13144.

Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980. Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
1
13145.

Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr.  Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú.
1
13146.

Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr. Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
13147.

1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
1
13148.

Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.
1
13149.

Votum Petőfianum. Bp. 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Számozása: 131 példányszám: 13 000 példányban, ebből 1000 példány aranyozott bőrkötésben, 1-től 1000-ig számozva. Könyvtervező: Erdélyi János Nyomda: Zrínyi Nyomda. Újszerű állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13150.

5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatűr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban
1
13151.

58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban
1
13152.

32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment