https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Minibooks Number of items: 24
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
948328
13129
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Rábai Ferenc (szerk.): Dekrétum a békéről. Bp.,Zrínyi Katonai Kiadó. Minikönyv. Készült 500 számozott példányban. Sorozatszám: 378. Aranyozott, kiadói műbőr kötés,jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
948359
13130
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya. 1972., Kossuth Kiadó. Mikrókönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, kissé viseletes állapotban. Nagyon apró. Méret:0,8X1cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
936408
13131
224
0
3000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Simon Tamás: 50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. Bp., 1980, Magyar Posta. Minikönyv, magyar, francia és orosz nyelven, képekkel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
936404
13132
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Tarján István: Öt szabadságharc katonája. Dr. Münnich Ferenc élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, 232. sorszámozott példány, készült 400 számozott példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
837915
13133
224
0
1200
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Tarján István: Viharos évtizedek - Prieszol József élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (248/600), könyvárusi forgalomba nem került.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
837894
13134
224
0
1400
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (319/400), könyvárusi forgalomba nem került.
Starting price:
1 400 HUF
936400
13135
224
0
1200
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Kovács Mihály: Monokról indult el 5.: A keserű csalódások esztendei. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 400 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
936395
13136
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, díszes vászonkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
912346
13137
224
0
800
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Lökös-Lakatos: Városunk Dunakeszi. Bp., 1979. Sorszámozott minikönyv. Kissé sérült műbőr kötésben
The item is not available
835922
13138
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Az új tipográfia. Erdélyi János munkásságáról. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
959245
13139
224
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Marxról. Marx, Engels és Lenin írásaiból. Bp., 1973, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, fedőborítóval, újszerű állapotban. Méret: 4,7x4 cm
Starting price:
1 000 HUF
840418
13140
224
0
1200
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment