Books: Architecture, Art

Number of items: 31

Ney Béla, pilisi: A magyar Országház Steindl Imre alkotása. A magyar királyi kormány megbízásából Steinbausz László, Bayer Béla, Lázár Imre, és Santhó István közreműködésével írta és szerk. - -. Bp. é. n. Divald. 3 sztl. lev. 46 l. 62 t. (e(ebből 52 rézfénymetszet, 4 színezett, 2 kétlapos; 4 színes, 8 kétlapos). Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. A fénynyomatok, kromotípiák, autotipklisék és a fényképfelvételek Divald Károly műintézetében készültek. Háromnyelvű, magyar-német-francia díszkiadás. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomással díszített, restaurált félbőr-díszkötésben. / Three-languaged edition in restored binding. Restaurált.
13030.

Ney Béla, pilisi: A magyar Országház Steindl Imre alkotása. A magyar királyi kormány megbízásából Steinbausz László, Bayer Béla, Lázár Imre, és Santhó István közreműködésével írta és szerk. - -. Bp. é. n. Divald. 3 sztl. lev. 46 l. 62 t. (e(ebből 52 rézfénymetszet, 4 színezett, 2 kétlapos; 4 színes, 8 kétlapos).
Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
A fénynyomatok, kromotípiák, autotipklisék és a fényképfelvételek Divald Károly műintézetében készültek.
Háromnyelvű, magyar-német-francia díszkiadás.
Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomással díszített, restaurált félbőr-díszkötésben. / Three-languaged edition in restored binding. Restaurált.

80 000 HUF
216,80
250,00

Schmidt, Otto, Schneider Ernst: Der Künstler-Akt. Berlin, 1908, J. Singer & Co. Nagyméretű akt fénykép album sok-sok finoman erotikus képpel.
13031.

Schmidt, Otto, Schneider Ernst: Der Künstler-Akt. Berlin, 1908, J. Singer & Co.
Nagyméretű akt fénykép album sok-sok finoman erotikus képpel.

18 000 HUF
48,78
56,25

13032.

3 000 HUF

A szépművészetek könyve. Pesti Hírlap Könyvtára. (1940) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Viseltes állapotban, az első oldal fele hiányzik.
13033.

2 000 HUF

Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Több művész által dedikált példány: Barczi Pál, Feledy Gyula, Kass János, Pető János, Szász Endre. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, dobozzal. Lapszélek alul foltosak, egyébként jó állapotú.
13034.

3 000 HUF

13035.

4 000 HUF

13036.

5 000 HUF

Wittek Zsolt (szerk.): Jegyzett magyar kortárs festőművészek almanachja. 1915-2006 született magyar festőművészek életrajzgyűjteménye és 91 év történelmi háttere. Debrecen, 2007, Orlikon. Színes, illusztrált, kiadói karton kötésben, jó állapotban.
13037.

2 200 HUF
5,96
6,88

Grigorescu. Szerk.: Florea, Vasile. Bukarest, 1978, Meridiane. Kádár János könyvtárából, a román szakszervezeti delegáció vezetőjének üdvözlő soraival és aláírásával. Vászonkötésben, jó állapotban.
13038.

3 000 HUF

Koós Judit: Style 1900. Budapest, 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Sok képpel illusztrált kiadvány. Újrakötve, egészvászon kötésben. Jó állapotban.
13039.

2 600 HUF
7,05

13040.

2 400 HUF

13041.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF