Books: Architecture, Art Number of items: 31
978212
13042
224
Books: Architecture, Art
Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. é.n. Officina. Nagyon sok képes illusztrációval. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotú.
2 000 HUF
984421
13043
224
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
984471
13044
224
Books: Architecture, Art
Zima Szabolcs (szerk.): Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és és Kiadó Kft. Tele színes illusztrációkkal. Színes, illusztrált, kiadói karton kötésben.
2 000 HUF
984997
13045
224
Books: Architecture, Art
Sümegi György: Szalay Lajos "Egyetlen dimenziónk a jelen" Festő-és rajzolóművész levelezéséből. Budapest, 2009, Miskolci Galéria - L'Hartmattan. Szerzői ajánlásssal, aláírással. Illusztrált, kiadói papír kötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
985043
13046
224
Books: Architecture, Art
Vitéz Nagy Zoltán dr.: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 színes tábla, 116 egyszínű tábla. Sérült, kiadói egészvászon kötésben.
2 000 HUF
985014
13047
224
Books: Architecture, Art
Miklóssy Gábor: Az akt. Nudul. Kolzsvár, Cluj, 2005, Grafycolor. A szerző ajánlásával és aláírásával. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben. jó állapotban.
1 000 HUF
942061
13048
224
Books: Architecture, Art
Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, új állapotban.
1 400 HUF
983023
13049
224
Books: Architecture, Art
Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges pillement, Bertrand Marret, Francois Duret-Robert közreműködésével. Békéscsaba, 1983, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Fedőborító kissé kopottas, egyébként, jó állapotú.
1 000 HUF
498331
13050
224
Books: Architecture, Art
1 000 HUF
983397
13051
224
Books: Architecture, Art
Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Összeáll. az I: C: E: M. oktatói kollektívája, ford.: Havas Lujza. Bp., 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
463100
13052
224
Books: Architecture, Art
1 800 HUF
982850
13053
224
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. 18 szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1902, Athenaeum. Könyvtári félvászon kötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house