Books: Architecture, Art

Number of items: 31

Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. é.n. Officina. Nagyon sok képes illusztrációval. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotú.
13042.

2 000 HUF

13043.

2 000 HUF

Zima Szabolcs (szerk.): Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és és Kiadó Kft. Tele színes illusztrációkkal. Színes, illusztrált, kiadói karton kötésben.
13044.

2 000 HUF

Sümegi György: Szalay Lajos "Egyetlen dimenziónk a jelen" Festő-és rajzolóművész levelezéséből. Budapest, 2009, Miskolci Galéria - L'Hartmattan. Szerzői ajánlásssal, aláírással. Illusztrált, kiadói papír kötésben, jó állapotban.
13045.

1 600 HUF

Vitéz Nagy Zoltán dr.: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 színes tábla, 116 egyszínű tábla. Sérült, kiadói egészvászon kötésben.
13046.

2 000 HUF

Miklóssy Gábor: Az akt. Nudul. Kolzsvár, Cluj, 2005, Grafycolor. A szerző ajánlásával és aláírásával. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben. jó állapotban.
13047.

1 000 HUF

Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, új állapotban.
13048.

1 400 HUF

Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges pillement, Bertrand Marret, Francois Duret-Robert közreműködésével. Békéscsaba, 1983, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Fedőborító kissé kopottas, egyébként, jó állapotú.
13049.

1 000 HUF

13050.

1 000 HUF

Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Összeáll. az I: C: E: M. oktatói kollektívája, ford.: Havas Lujza. Bp., 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13051.

1 000 HUF

13052.

1 800 HUF

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. 18 szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1902, Athenaeum. Könyvtári félvászon kötésben.
13053.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF