Number of items: 100
960854
11142
222
Meisseni porcelán mokkás csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kopott aranyozással, d: 7, ill. 14 cm
8 000 HUF
926711
11143
222
Apulum süteményes készlet, nagy tányér sérült, matricás, jelzett
1 000 HUF
926483
11144
222
Colditz süteményes tányér (6db) , matricás, jelzett, hibátlan, d:19 cm
961977
11145
222
Wagner Apel Bertram szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm, h:7 cm
3 000 HUF
887867
11146
222
Victoria japán életképes dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
854238
11147
222
Új, bontatlan Luminarc Lotusia 19 darabos étkészlet / Brand new set of plates
4 000 HUF
832767
11148
222
100
772325
11149
222
2200
2 200 HUF
896964
11150
222
12 000 HUF
965430
11151
222
15000
Régi gazdagon díszített, aranyozott nagyméretű kínai porcelán teáskanna, jelzett, d: 16 cm, m: 17 cm
15 000 HUF
958916
11152
222
Jelzett orosz néptáncosok, kézzel festett, apró lepattanással, m:17 cm, h:25 cm
2 000 HUF
918804
11153
222
100
Kézzel festett sorszámozott jelzés nélküli porcelán kínai halász figura / Handpainted numbered chinaware fisherman figure 12cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m