Number of items: 100
926375
11130
222
10 000 HUF
958977
11131
222
Hollóházi kárókatona, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
898088
11132
222
Hollóházi Jurcsák féle hamutál, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm
1 200 HUF
963736
11133
222
Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 20 cm, m:12 cm
1 000 HUF
903898
11134
222
Hollóházi pálinkás kulacs dugóval, 2 db hozzávaló kupica, jelzett, hibátlan, m: 4,5 és 17 cm
3 000 HUF
960385
11135
222
Alföldi porcelán népi motívumos kávés/teáskészlet: 6 db csésze és csészealj, jelzett, kis hibával, csészék: d: 6 cm, m: 6,5 cm; csészealjak: d: 11 cm
1 000 HUF
959733
11136
222
GDR porcelán kalapos nő korsóval, hibátlan, jelzett, m: 29 cm
4 000 HUF
959656
11137
222
Unter Weissbach rózsás porcelán bonbonier, apró lepattanással, jelzett, 13x9x11 cm
2 000 HUF
959718
11138
222
W&A Bertram lányka kosárral, hibátlan, jelzett, m: 19 cm
3 000 HUF
867755
11139
222
100
Wallendorf váza, Humboldt egyetem képével, matricás, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
959655
11140
222
Goebel porcelán szerzetest mintázó sószóró, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7,5×5 cm
1 000 HUF
960935
11141
222
Royal Vienna (Alt Wien) porcelán tálka, kis oroszlánlábakon, kézzel festett, kis lepattanással és apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 14 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m