Chinaware / Porcelain Number of items: 100
952620
11117
222
Zsolnay búzavirág mintás süteményes nagy tál, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d:30 cm
2 000 HUF
913137
11118
222
3 000 HUF
840223
11119
222
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm
3 200 HUF
930001
11120
222
12 000 HUF
831272
11121
222
Zsolnay hiányos szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, pótolt 2 db Drasche tányérral(jelzettek)
2 800 HUF
959206
11122
222
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm
4 000 HUF
958941
11123
222
Zsolnay elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:6,5 cm, h:8 cm
2 800 HUF
958948
11124
222
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm
2 000 HUF
958964
11125
222
Zsolnay lány könyvvel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm
3 600 HUF
950904
11126
222
2200
Kézzel festett Zsolnay bonbonniere, jelzett, hibátlan. / Hand painted chinaware bonbonniere 7x5 cm
2 200 HUF
960910
11127
222
Zsolnay porcelán mokkás csésze + tálka, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett (a tálka családi címerrel), d: 7 ill. 13 cm
4 000 HUF
926374
11129
222
Hollóházi Szász Endre porcelánkép, szita, hibátlan, jelzett 17x12 cm, bőr keretben 22x27 cm / Painted porcelain picture in leather frame
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house