https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 127

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.
1
13055.

Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal
1
13056.

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.  Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás)
1
13057.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.
Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás)

 
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
1
13058.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
1
13059.

Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
13060.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13061.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment