Number of items: 127

Nádor Jenő: Kártyajátékok könyve. Az alsóstól a rummyig. A ma divatos szórakoztató kártyajátékok ismertetése. Bp., é. n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Megviselt papírkötésben.
12934.

1 000 HUF

Hamvas Pál (ill. több jeles kodifikátor): Az "alsós" szabályai. Negyedik kiadás. Budapest, (1900), Barta Lajos. Kiadói papír kötésben.
12935.

2 000 HUF

Jósika Miklós: Pygmaleon vagy egy magyar család Párisban. I-II. kötet. Pest, 1856, Heckenast.  Kiadói vászon kötésben, festett lapszél. Jó állapotú.
12936.

2 000 HUF
10

12937.

3 800 HUF
10,30
11,88

Pogány József: Harcok emberei. Irodalom és politika. Bp., 1911, Népszava Könyvkereskedés. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. A fedőlap gerincnél elvált, szakadozott.
12938.

2 600 HUF
7,05

Bálint György: Jégtáblák Könyvek Koldusok. Bp., é.n., Atheneum. Heltai Jenőnek dedikált példány!Papírkötésben, felvágatlan oldalakkal.
12939.

2 000 HUF

Somlyó Zoltán válogatott versei. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. é. n., kiadja: Özv Somlyó Zoltánné. Tulajdonosi bejegyzéssel.
12940.

2 000 HUF

12941.

16 000 HUF
43,36
50,00

Novák László: Nyomdai sorozat összesen 12 kötet, I -XIV, (hiányzik a 2. ill., a 3. kötet). Budapest, 1930, Grafikai Művészetek Könyvtára.  Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
12942.

20 000 HUF
54,20
62,50

Nietsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Félvászon kötés, jó állapotban.
12943.

1 000 HUF

Tompa Mihály: Virágregék. Franklin. é. n. Gazdagon aranyozott díszkötésben. Gerinc elvált belül, egyébként szép állapotú.
12944.

6 000 HUF

Déry Tibor: A kéthangú kiáltás. A rajzokat Grósz Andor készítette. Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. A címlapon címkép-vignettával. Kiadói papír kötésben. Leszakadt fedőlap, gerinc hiányzik, szakadozott lapszélek.
12945.

1 000 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF