Books: Travelling, cities

Number of items: 38

A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára 1907. A M.Kir. Kereskedelemügyi miniszter rendeletéből szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság. Félvászon kötés, gerince kissé szakadt, első néhány napja szakadt, gyűrött, kopottas állapotban.
12797.

5 500 HUF
14,91
17,19

Zádor Mihály: Kaposvár. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, ábrákkal gazdagon illusztrált, jó állapotban.
12798.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF