Books: Travelling, cities Number of items: 38
949746
12773
221
Books: Travelling, cities
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
955449
12774
221
4600
Books: Travelling, cities
Radnóti Aladár, Gerő László: A Balaton régészeti és történeti emlékei. Bp., 1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Sok képel , illusztrációval. Kiadói félvászon kötésben.
4 600 HUF
952715
12775
221
Books: Travelling, cities
Sédi Károly dr.: Velencei -tó. Bp., 1944, A Velencei-Tavi Országos Szövetség Kiadása. Papir kötésben. Hiányzik a fedőlap, gerinc nélkül.
2 000 HUF
950341
12776
221
Books: Travelling, cities
A Magyar Korona Országainak helységnévtára 1898. Szerk.: Jekelfalussy József. Bp., 1899, Pesti Könyvnyomda Rt. Laza vászonkötésben, a gerince hiányzik, az első néhány lap kijár.
4 000 HUF
957211
12777
221
Books: Travelling, cities
A Magyar Korona Országainak helységnévtára 1882. Szerk.: Kollerffy Mihály, Jekelfalussy József. Bp., 1882, Athenaeum. Kopott, laza félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban.
1 000 HUF
950716
12778
221
Books: Travelling, cities
Horváth Konstantin dr.: Zirc története. Clairvaux-i Szent Bernát egyházdoktorrá avatásának százéves emlékezetére 1930-ban Szent Imre-esztendejében. Aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel. Sok képpel illusztrált. Egy lap kijár, gerinc sarkon kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
949501
12779
221
Books: Travelling, cities
Ossendowski: A sivatag népe. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.
1 600 HUF
949504
12780
221
Books: Travelling, cities
Ossendowski: A Szahara lelke. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
949497
12781
221
Books: Travelling, cities
1 600 HUF
949163
12782
221
Books: Travelling, cities
Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mytery in Asia. Fordította Sajó Aladár. Bp., 1925, Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
949226
12783
221
Books: Travelling, cities
3 000 HUF
949206
12784
221
Books: Travelling, cities
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house